مأموریت ، فلسفه ، اهداف و طرح های مدیریت
X
تبلیغات
امروز: پنجشنبه 6 تیر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دريافت کد تبادل آگهي هوشمند

عطر - عطر گيرنده ديجيتال موبايل خريد اينترنتي تک سبد گيرنده ديجيتال موبايل خريد دانگل براوو دانگل ezcast گن لاغري گن لاغري ميس بلت عينک ريبن اصل خريد hot shaper خريد ليوان لنزي ساخت وبلاگ فروش گوش پاکن برقي لباس زنانه ساعت مچي ارزان هاست لينوکس خريد کيف اسباب بازي مگامايند 19500 تومان مونوپاد دستکش جادويي سيلور تاچ مونوپاد حرفه اي ساعت ديواري فانتزي کارواش خانگي خريد مونوپاد ارزان خريد لباس زنانه فروش فاني بافت خريد ساعت ديواري مدرن پاور بانک همراه اتو موي پرو ويو prowave چراغ جادويي لايت آپ light up عينک آفتابي مارک فانتوم جادويي خريد مونوپاد با ضمانت فروشگاه خريد ساعت ديواري خريد گن لاغري مردانه شلوار ساپورت عينک آفتابي پليس دستگيره آشپزخانه سيليکوني خريد ساعت مچي کاسيو ساعت مچي کاسيو عينک آفتابي مردانه توپ هاور بال hover ball ساخت وبلاگ رايگان دوره آموزشي| کلاس| بازرسي فني| جوش| پايپينگ| رنگ - دوره بازرسي جوش پايپينگ مدرک معتبر و بين المللي گواهينامه رنگ و سندبلاست گيره کوچک کننده بيني - گيره کوچک کننده بيني سايت تبادل لينک - سايت تبادل لينک سايت سرگرمي - سايت سرگرمي خريد اينترنتي گن ساعت شني - خريد اينترنتي گن ساعت شني خريد کمربند ميس بلت - خريد کمربند ميس بلت 98 پست خريد پستـي عينک آفتابي زنانه و مردانه ثبت آگهي و تبليغ - درج آگهي- درج تبليغ - ثبت رايگان اطلاعات شغلي فروشگاه اينترنتي تبادل لينک دارالترجمه ناتي محصولات دست ساز تو و ما - بهترين فروشگاه محصولات دست ساز چاي قرمز تبادل لينک اتوماتيک - تبادل لينک اتوماتيک در چند ثانيه

مأموریت ، فلسفه ، اهداف و طرح های مدیریت

مأموریت ، فلسفه ، اهداف و طرح های مدیریت دسته: مدیریت
بازدید: 25 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 41 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 50

مأموریت، فلسفه، اهداف و حركهای مدیریت فراگیری اهداف و فعالیتها تعریف كردن بیانیه هدف و مأمریت مربوط به خدمات پرستاری استفاده از یك دسته از استانداردها برای ارزیابی كردن اظهار هدف یا مأموریت برای علل پرستاری نوشتن بیانیه هدف یا مأمریت برای عمل پرستاری، شناختن دیدگاه و ارزشها برای بیان كردن به مشتری ها تعریف كردم فلسفه برای عمل پرستاری شرح اهداف مرب

قیمت فایل فقط 8,000 تومان

خرید

  • مأموریت ، فلسفه ، اهداف و طرح های مدیریت:

  • بیانیه های مأموریت یا هدف، دیدگاه و ارزشها، فلسفه یا عقیده ها و اهداف و طرحهای مؤثر در فصل قبل عنوان شده این فصل در مورد روشهای پایه مدیریت به تفضیل بحث می كند. دانسته های آنها در بخشی از اصول نظری مدیریت پرستاری استفاده می شود. روشها بخشی از برنامه ریزی عملكرد مدیریت پرستاری هستند و مهارت در استفاده موفقیت آمیز از آنها بخشی از استراتژی برنامه ریزی مدیریت پرستاری است. بیانیه های مكتوب هدفها، دیدگاه، ارزشها، فلسفه و طرحهای مؤثر، طرح اولیه برای مدیریت مؤثر هر مؤسسه ای شامل سازمان مراقبت از سلامتی است. این مؤلفه های برنامه ریزی در هر سطحی ار مدیریت وجود دارند. بیانیه ها در سطح خدمات بالای مدیریت سازمانها یكی شده است. بیانیه ها در طبقه بندی سطح خدمت مدیر و پرسنل عمده تقسیمات به عنوان مثال پرستاری، جراحی، سرمایه گذار است. این بیانیه ها در نتیجه استنتاج می شود و از آن مؤسسه ها حمایت می كند. سرویسها اداره ها و واحدها هر كدام بیانیه هایی از اهداف، دیدگاه ها و ارزشها، فلسفه، اهداف و طرح های مؤثر نوشته شده دارند كه در حال توسعه هستند و مدارك در تقسیمات و سطحهای یكی شده حفظ می شوند.

مأموریت یا هدف، دیدگاه و ارزشها

مأموریت یا هدف

مأموریت یك سازمان هدفی را كه هر سازمانی به خاطر آن وجود دارد را شرح می دهد. بیانیه های مأموریت اطلاعات را فراهم می كند و طرحی را به صورت آشكار و صریح برای پیش بردن سازمان، به سمت جلو الهام می كند. بیانیه های مأموریت، دیدگاه را فراهم می كند هدف هر سازمانی فراهم كردن افراد با روشهایی برای منجر شدن به زندگی پر بار و معنی داراست.

بنابراین هدف هر سازمان و هر واحدی باید تعریف بشود یك شیوه كار دسته جمعی باید غالب شود، اجزاء تشكیل دهنده باید به طور شایسته ای تعلیم ببینند و همه افراد باید با احترام رفتار كنند.

هدف سازمانی حركت می دهد، راهنمایی می كند و انتقال می دهد سازمان را برای درك كردن اهداف بسیاری از نویسندگان اشاره می كنند كه بیانیه مأموریت یا هدف باید از بیانیه دیدگاهی كه چیزهایی را كه گروه به خاطر آن ایستاده است را شرح می‌دهد، خلق بشود. بیانیه دیدگاهی با نیازهای مشتری در ذهن خلق می شود. برای تعیین كردن این نیازها شخص باید بپرسد و گوش كند به مشتری. مشتری های خارجی كه فرآورده ها یا خدمات را دریافت می كند ممكن است یا مأموریتی را به سازمان بدهند. مدیر پرستاری بیماران و خانواده هایشان، اعتبار گذاران، اعطا كنندگان جواز و سهام داران مشتری های خارجی مربوط به آینده هستند. مشتری های داخلی شامل كارمندان اداری و غیر اداری هستند. بیانیه مأموریت یا هدف، فرهنگ سازمان را متحد می كند شامل مدیریت، قانون و نظامنامه قوی، دستیابی اهداف تصور اندكی كه مردم نسبت به كار مهم تر هستند.

  • دیدگاه:كارمندانی كه در توسعه دادن بیانیه های دیدگاه شركت می كند توانایی های خودشان را باور دارند و نسبت به كارمندانی كه در این امر شركت نمی كنند بیشتر به سازمان ارجاع داده می شوند. بیانیه دیدگاه سهم جمعیتی بزرگ كه كاركنان ممكن است دیدگاه را زندگی كند. آن بر امر گام برداشتن با تكنولوژی و سبكها به روز در آورده شده است. یك بیانیه دیدگاهی گاهی اوقات توجه بیشتری به استراتژی نسبت به بیانیه مأموریت می كند. فعالیتهای ذهنی یك مشخص خلاق نسبت به مفهوم بیانیه‌های خودش معنای بیشتری دارد.
  • بیانیه های دیدگاه: ارزشها، مأموریت یا هدف فقط برای خلاق پر معناست. ترجمه كردن این بیانیه ها برای جامعه راههای مراقبت پرستاری را برای مردم ارزش می‌بخشد. این فهمیده می شود كه جمعیتهای قومی در توسعه دادن بیانیه های دیدگاه و ارزشها برای وجود پرستاری قابل توجه هستند. تحصیلات پرستاری معنای ارزشهایی مانند تحمل و سازش را می آموزد.

مدیر پرستاری باید دیدگاه و جرأت حركت دادن پرستاری را به سمت جلو از طریق اطلاعات مفرط حرفه ای پیدا كنند.

ارزشها:غیر رسمی بودن، خلاقیت، صداقت، كیفیت، تواضع، احتیاط مثالهایی از ارزشها هستند.

ارزشها اخلاق منطقی برای كسب و كار هستند. بیانیه های ارزشها به كاركنان احساس سر بلندی و به مدیران احساس تعهد می بخشد. آنها به راه درست برای انجام كارها معنا می بخشند، آنها به كاركنان اشتیاق و انرژی می بخشند. ارزشها مردم را به هم ربط می دهند و رفتارهای استاندارد كاركنان را جهت می دهند.

توافق روی ارزشها مدیریت را دفع می كند و بنا كردن كیفیت را فراهم می كند. الصاق به ارزشها سازمانها را موفق می سازد. هر مؤسسه و سازمانی برای هدفها و مأموریتهای ویژه و تكمیل كرد عملكردهای اجتماعی مخصوص وجود دارد. این راهها خدمات مراقبت از سلامتی را برای حفظ كردن سلامتی، درمان بیماریها و آران كردن درد و رنج را برای سازانهای مراقبت از سلامتی فراهم می كند. شغلهای مهم و نمایندگان دولت بیشترین منابع اقتصادی برای پرداخت این خدمات را فراهم می كنند.

اگر به مراقبتهای پرستاری به صورت قابل توجهی تعهد سودمندی ایجاد نمی كند اما این وضعیت یك تغییری است كه باعث ادا شدن نیازهای گروه سومی از افرادی می شود كه این پروسیجر برایشان صورت گرفته است.

- هدف یا مأموریت پرستاری:

تعریف كردن مأمورین یا هدف اجازه می دهد پرستاری اجرا اداره شود. این توضیح می دهد كه پرستاری چرا باید باشد و خواهد بود. مأموریت و هدف توضیح ی دهد كه هیئت مؤسسان جبران كننده خواهند بود. این تعهد مدیر پرستاری حرفه ای برای تعریف خاص هدف یا مأموریت است. یك هدف از نهاد پرستاری فراهم كردن مراقبت پرستاری برای مدد جو است كه می تواند شامل ارتقاء مفهوم مراقبت از خود باشد. بنابراین بیانیه باید شامل تعریفی از پرستاری و مراقبت از خود به عنوان تعریفی بر طبق پرستاری حرفه ای باشد.

  • virginia Henderson تعریفی از پرستاری دارد كه به این صورت دنبال می شود؟ عملكرد منحصر به فرد پرستار برای كمك كردن به افراد بیمار یا سالم است كه در اجرای این فعالیتها برای سلامتی و بهبودی خودش (یا مرگ آرام) شركت می كند اگر استقامت و اراده و دانش كافی داشته باشد بدون كمك می تواند این كارها را انجام دهد و انجام چنین كارهایی كمك می كند كه او هرچه سریعتر استقلالش را بدست آورد.
  • Walsh و Yora روند پرستاری را اینگونه شرح می دهند، یك روش اصولی و منظم تشخیص وضع شلامت مددجو، تعیین مشكلات تعریف شده به عنوان عامل دگرگون كننده تكامل نیازهای انسان، نقشه كشیدن برای حل مشكلات آنها، شروع كردن و انجام دادن طرح ها و ارزیابی اینكه طرح ها چه مقدار در پیشرفت حس مطلوب سلامتی و حل كردن تشخیص مشكلات مؤثر بوده است.
  • King پرستاری را تعریف می كند به عنوان: م روندی از عمل، عكس العمل، فعل و انفعال و تبادل كه بوسیله آن پرستار به افراد كمك می كند. پرستار این فعالیتها را داخل پایه اساسی در كنار آمدن با وضعیت سلامتی شان در بعضی نقاط مخصوص از دوره زندگیشان كمك می كند. پرستار این فعالیتها را داخل نهادهای اجتماعی انجام می دهد و آنها با افراد و گروهها عمل متقابل دارند.

    بنابراین سه سطح مجزا از عملكرد وجود دارد:1)افراد       3)گروهها       4)جامعه

  • Orem پرستاری را اینگونه تعریف می كند: پرستاری یك هنر است بخاطر اینكه پرستار، پرستار شاغل، كمك های ویژه ای به فرد و برای شركت كردن به طور هوشمندانه در مراقبتهای طبی كه از پزشك دریافت می كند لازم دارد را می كند.  هنر پرستاری بوسیله اقداماتی برای اشخاص با ناتوانی برای انجام دادن كارها برای خودش و یا بوسیله كمك به او برای آموختن اینكه چطور كارها را برای خودش انجام بدهد اجرا می شود. بدین ترتیب پرستاری هنر كاربردی (علمی) و اموزشی (تعلیمی) است.
  • Kinlein پیشنهاد می كند كه پرستاری كم كردن به افراد در اجراء مراقبت از خود با توجه بع موقعیت سلامتی شان است.

نتیجه حاصل از این تئوری و تئوریهای دیگر پرستاری یكسری اصطلاحات عام بای تعریف پرستاری است مثل: پرستار بیمار یا مددجو، افراد، گروه، جامعه، روند پرستاری، مراقبت از خود و سلامتی.

مأموریت ثانوی پرستاری فراهم كردن سلامت عمومی است. این هدف باید در بیانیه مأموریت كه توضیح می دهد چرا نهاد پرستاری وجود دارد اشاره شود در نتیجه این دلیلی برای بكارگیری آن می دهد بیانیه یا مأموریت نوشته شده چنانچه كه همه مردم آماده به روز نگه داشتن آنها چنانچه آنها خوب بدانند، بفهمند و حمایت شوند.

مأموریت باید توسط كاركنان دیگر مراقبت از سلامتی، مددجویان و خانواده شان و جامعه شناحته و فهمیده شود.

بیانیه اهداف باید فعال شود و برای استنباط بیانیه ها فسلفه، اهداف و طرحهای مدیریت حركت داده شود و استحكام بخشیده شود. بیانیه اهداف باید بوسیله اشاره به روابط بین واحد پرستاری و بیماران و پرسنل و جامعه، سلامتی و بیماری و مراقبت از خود فعال می شود. ضمیمه 6-2، 6-3، 6-4 به ترتیب مثالهایی از بیانیه مأموریت یك سازمان، بخش و واحد هستند.


قیمت فایل فقط 8,000 تومان

خرید

برچسب ها : مأموریت ، فلسفه ، اهداف و طرح های مدیریت , طرح های مدیریتی , مدیریت , اهداف و طرح مدیریت , ماموریت , فلسفه مدیریت , Mission philosophy goals and management plans , فراگیری اهداف و فعالیتها , خدمات پرستاری , پرستاری , هدف یا مأموریت پرستاری , غیر رسمی بودن , خلاقیت , صداقت , کیفیت , تواضع , دیدگاه و ارزشها , استحکام

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو ساماندهی
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee